Szeretettel gratulálunk!

A 2020/21. tanév talán végzőseink számára volt legnehezebb a járvány okozta korlátozások miatt. A hegesztőink online készültek az elméleti anyagból, s a gyakorlati oktatás is digitálisan folyt több, mint egy hónapig. A gyerekek számos olyan programból maradtak ki, amik megkönnyítik és megszépítik a búcsút egymástól, diáktársaktól, oktatóktól, az iskolától. Az volt talán legfájóbb, hogy nem tűzhettünk ünnepélyes keretek között szalagot a ruhájukra.
2020. május 18-án intézményünk minden tagja a szokottnál is jobban izgult értük. Szorítottunk, hogy minden nehézség és hátrány ellenére sikeres szakvizsgát tegyenek. Büszkék vagyunk rájuk, hogy derekasan állták a sarat. Fegyelmezetten, nagy odafigyeléssel adtak számot tudásukról. Mindnyájan sikeres szakvizsgát tettek ma, szép eredményekkel zárták középiskolai tanulmányaikat. Szeretettel gratulálunk, fiúk, az intézmény tanulói és minden dolgozója nevében!

MMSZ Végzős diákjaink