OSZKTV - országos döntő

Az idei – most már sajnos mondhatjuk-, online oktatású tanévben is részt vettek tanulóink az Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Versenyen. Már az első fordulóban szépen szerepeltek. Humán kategóriában Ruzsics Cintia és Winter Evelin, komplex kategóriában pedig három csoport jutott a középdöntőbe: Csóré Balázs, Garancz Cintia, Török Vivien; Bogdány Amanda, Nagy Vivien, Pál Anna és Bogdán Renáta, Horváth Cintia, Horváth Vanda. Intézményünk történelmében első alkalommal, Csóré Balázs, Garancz Cintia és Török Vivien csoportja az országos döntőn mérte össze tudását régi, híres szakközépiskolák illetve nagy szakképzési centrumok tanulóival szombaton. A döntő is online folyt. Egy hatvan perces teszten keresztül bizonyították általános műveltségüket, tárgyi ismereteiket. A szóbeli megmérettetésen a középdöntőre elkészített projektmunkájukat kellett bemutatniuk és megvédeniük. Az országos döntőben 9. helyezést értek el ebben a mezőnyben. Balázs, Cintia, Vivien! Gratulálunk nagyszerű teljesítményetekhez, nagyon büszkék vagyunk rátok!

MMSZ OSZKTV MMSZ OSZKTV2