Ballagás 2020

Devecser, 2020. április 30.

Kedves Végzős Tanulóink!

Ma lenne a ballagásotok, ahol ünnepélyesen elbúcsúzhatnánk tőletek. A mai helyzetben nem szervezhetjük meg ezt, de mindenképpen pótolni fogjuk, ha normalizálódik az élet Magyarországon.
Nem akarunk eltérni hagyományainktól, s alternatív formát keresni a szokásos ballagás helyett, mert sokkal többet érdemeltek tőlünk.

S hogy miért?
Mert a három év alatt nagyon sokat dolgoztatok iskolánk s a Magyar Máltai Szeretetszolgálat szellemében s annak szelleméért, a megtapasztalt emberségetekért, segítőkészségetekért, barátságotokért egymással, fiatalabb társaitokkal és tanáraitokkal szemben.

Összetartó erőt jelentetek intézményünk közösségében. Programjaink mozgató rugói voltatok a magatok csibészes módján.

Neves vetélkedőkön, tanulmányi versenyeken sikeresen képviseltétek a Devecseri Szakközépiskolát.
Nem akarlak angyalnak festeni titeket, mert nem az senki sem. Olyan diákok vagytok, akik elkövetik maguk botlásait, de szeretettel, humorral, igazságérzettel, a munka tiszteletével értékes színfoltjai vagytok a tanulóközösségnek.

Mindnyájunk nevében gratulálok az elért eredményitekhez, kitartást, sikeres vizsgát kívánok nektek!

Búcsúzkodni a ballagásotokon fogunk, hagyományaink szerint, amikor lehetséges lesz biztonságosan, méltó módon megszervezni azt!

Addig is készítettünk Nektek egy rövid videós összeállítást emlékbe, amelyet a lenti linkre kattintva tudtok megnézni.

Kovács Éva
MMSZ Devecseri Szakközépiskola