Utolsó szentmise

A mai napon volt az utolsó szentmise a tanévben.
A tanévzáró szentmise témája annak jelentőségére hívta fel a figyelmünket, hogy mennyire fontos feladatunk a napjaink végén, mikor már elcsendesedünk, végiggondolni a napunkat. Milyen dolgok történtek velünk aznap, mik voltak jók, mik okoztak örömet! Minden napunkban találhatunk olyan helyzeteket, személyeket, akikért hálásak lehetünk!
A mise szépségét emelte még, hogy tanítványaink együtt, áhítattal énekelték a tanévben megtanult dalokat.
Végiggondolva a tanévet HÁLÁSAK vagyunk az együtt töltött napokért, az emlékekért, az együtt szerzett élményekért, sikeres eredményekért a versenyeken, vizsgákon, és a gyakorlaton, egymás elfogadásáért, a konfliktusok megoldásáért, a tanulók és az oktatói testület kitartó munkájáért...!
KÖSZÖNJÜK!

MMSZ