Szalagavató

Egy éve ilyenkor az MMSZ Devecseri Szakképző Iskola Egy elmaradt Szalagavató margójára című videója csalt könnyet sokak szemébe, éppen ezért különösen jó érzés, hogy Kovács Éva intézményvezető ezúttal személyesen oszthatta meg gondolatait a helyi Művelődési Központban összegyűlt tanulókkal és szülőkkel. Az igazgatónő beszédében kitért arra is, reméli, idővel a pandémia miatt átélt nehézségek elhalványulnak majd, és az együtt töltött idő szépségére emlékszik majd mindenki. Amint az a Devecser TV összefoglalójából is kiderül, a műsort a Jubiláte Női Kar, valamint Kurdi Róbert előadása színesítette, mielőtt az est fénypontjaként felkerültek a gyönyörű ruhákra „a büszkeséget, a kitartást, a mérhetetlen sok munkát, az összetartozást és a közeledő búcsút” jelképező szalagok.

MMSZ DTV