72 óra kompromisszum nélkül

Immár 14. alkalommal rendezik meg az ország legjelentősebb önkéntes ifjúsági akcióját, a „72 óra kompromisszum nélkül” rendezvénysorozatot. A hagyományoknak megfelelően október második hétvégéjén, október 8. és 10. között zajlik azzal a céllal, hogy felhívja a figyelmet az önzetlen segítségnyújtás és az önkéntes munka fontosságára. A programok jegyében iskolánk is követte a rendezvény jelmondatát, miszerint “Több vagy, ha adsz”! Fontosnak tartjuk a környezetünk védelmét, megóvását. Szeretnénk mi is hozzájárulni a közös munkával, egymás kölcsönös támogatásával, vidámsággal egy szebb jövő elérését, és ennek alapja a tiszta, kellemes környezet.
A programon felbuzdulva tanulóink egyik része az iskolai konyhakertben leszüretelték a paradicsomot.
Ültettünk egy madárberkenye fát az udvaron, amit a Devecseri Városüzemeltetési KHT-től kaptunk. Kitakarítottuk az udvart, átrendeztük a kerti bútorainkat és összeszedtük a szemetet az épület környékén.
Jó érzés volt együtt látni mozgalmas napunk eredményeit!

MMSZ