Mindig jó érzés valamiből az elsőnek lenni

Fenntartónk, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványa a kezdetektől szerepet vállal az idei tanévben indult országos Műhelyiskola programban, amelynek köszönhetően Tiszaburán és Gyöngyösön sikerült újraintegrálni tanulókat az oktatásba. Sőt, mi több, Tiszaburán a famegmunkálók, míg Gyöngyösön a pincérsegédek és szakácssegédek már sikeres vizsgákat is tettek, ezzel elsőként végezték el a hiánypótló képzést.
A program eredményességét mi sem példázza jobban, minthogy idén szeptembertől már Devecseren is megnyílik a kapu a hagyományos oktatási rendszerből kieső diákok számára, akik három különböző képzésből is választhatnak (fémipari gyártáselőkészítő, lakástextil készítő, segédgondozó).
Gratulálunk az első sikeres vizsgázóknak, és további sikereket kívánunk nekik az életben!

MMSZ Végzősök