Magyar Diáksport Napja

Iskolánk idén is részt vett a Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) kezdeményezésében a Magyar Diáksport Napján, Fazakas Tamás tanár úr vezetésével. Az idén épp 10 éves, szeptember 30-án tartott eseményen nem volt más megkötés, minthogy 120 percben valamilyen aktivitást végezzenek a tanulók. A már hagyományosnak mondható évszám-futás – idén így 2016 m volt a táv – mellett a kosárlabda büntetődobó-versenyt és a kispályás focit választottuk, hogy a mozgás mellett a játék és a versengés tegye izgalmasabbá a délelőttöt.
A futást a lányok közül a 10.-es Török Fanni, a fiúknál a 11.-es Botló Ádám nyerte. Kosárlabda büntetőket ezúttal Orsós Bianka és Deák Dávid dobott a legjobban. A kispályás focihoz a helyszínen választottunk csapatokat, a három csapat körmérkőzéséből a 3. csapat került ki győztesen, kapitánya Horváth Gábor volt.
Mindenkinek gratulálunk!

A teljes fotógalériát az iskola Facebook oldalán találják.

MMSZ MMSZ MMSZ