Finn gyakorlatra indultak a hegesztőtanulók

Idén is egy hónapos szakmai gyakorlatra utaznak hegesztőtanulóink Finnországba. Négy diákunk és egy kísérő egy hónapig tartózkodik az északi országban április 1-től a hónap végéig. A lehetőséget egy pályázati forrás biztosítja számukra, amelyet iskolánk már tavaly is megnyert. (A 2015-ös gyakorlatról itt olvashat.)
A most kiutazott csoport szállását és ellátását is a pályázati források fedezik. A diákok kiválasztása során a szakmai elméleti és a gyakorlati tanárok, valamint az osztályfőnök véleményét vettük figyelembe. Tanulóink elsajátítják a finn hegesztési módszereket és sok hasznos tapasztalatra tehetnek szert, amellett, hogy a szabadidős programokon megismerik az ország szépségeit, kultúráját.

MMSZ MMSZ MMSZ